Pomoc drogowa
autolaweta, holowanie auta
Zamość i okolice

Pomoc 24H/7

Szybki dojazd na miejsce
Pomoc drogowa 24H / 7 dni

Pomoc drogowa
Awaryjne otwieranie i uruchamianie aut

Awaryjne otwieranie np. sytuacji kiedy kierowca zatrzaśnie w jego wnętrzu kluczyki

Holowanie auta

Laweta lub holowanie aut osobowych. Holujemy samochody ze skrzynią manualną lub ze skrzynią automatyczną

Laweta dla motocykli

Transportujemy motocykle po wypadkach oraz motocykle unieruchomione wymagające przewiezienia w inne miejsce

Odpalanie z Boostera

Silnik nie chce zapalić? Podjedziemy na miejsce i pomożemy uruchomić auto z profesjonalnego boostera

Pomoc drogowa

Pomożemy Ci z transportem auta po wypadku lub kolizji do wskazanego warsztatu, ASO lub na parking

Przewóz nietypowych maszyn

Przewóz nietypowych maszyn specjalistycznych m.in.: meleksów, bobcatów, sprzętu rolniczego czy budowlanego

Prace naprawcze

Oferujemy dojazd do klienta i wykonanie podstawowych prac naprawczych m.in.: wymiana koła, dowiezienie paliwa

Pomoc - wyciąganie auta

Posiadamy sprzęt i niezbędne doświadczenie do wyciągania samochodów z błota, rowów oraz zasp śnieżnych

Holowanie i transport
Zamość i okolice


Jako pomoc drogowa świadczymy kompleksowe wsparcie dla uczestników ruchu drogowego, którzy muszą skorzystać z holowania pojazdu lub chcą wykonać podstawowe prace naprawcze. Nasi eksperci sprawnie dojadą na miejsce zdarzenia w Zamościu i okolicach oraz przygotują dla Ciebie dedykowany pakiet współpracy. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem.

Od lat budujemy pozycję zaufanego partnera na rynku lubelskim. Nasza pomoc drogowa 24h przez 7 dni w tygodniu cieszy się zainteresowaniem nawet najbardziej wymagających klientów. Pomożemy Ci w różnych niecodziennych sytuacjach drogowych. Świadczymy usługi holowania auta po kolizji, otwierania auta po zatrzaśnięciu kluczyków czy też wykonywania podstawowych prac naprawczych. Każdorazowo dostosowujemy to do Twojej sytuacji i potrzeb.

  • Szybki czas przyjazdu do 15 minut lub szybciej
  • Konkurencyjne ceny, zero ukrytych opłat
  • Przyjazna atmosfera i profesjonalizm
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Nasza auto pomoc oferuje holowanie lub transport pojazdu na autolawecie. Dostarczymy samochód do wskazanego punktu ASO, warsztatu mechaniki samochodowej lub na parking w Zamościu i okolicach. Usługi świadczymy w oparciu o nowoczesny i wydajny sprzęt, a także z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wszystko po to, aby odpowiednio zadbać o Twoje mienie w każdych warunkach. Na miejsce zdarzenia dojeżdżamy tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy skontaktować się z naszym dyspozytorem, który pełni całodobowy dyżur. Oferta skierowana jest do lokalnych mieszkańców oraz do osób, które znajdują się w okolicach Zamościa w podróży.

W odpowiedzi na potrzeby klientów przygotowaliśmy w naszej ofercie dodatkowe usługi specjalistyczne. To m.in. wykonanie prac naprawczych na miejscu zdarzenia, dzięki czemu doprowadzimy do sprawności wiele aut. W razie potrzeby dowieziemy Ci brakujące paliwo lub wymienimy koło. Specjalistyczna flota umożliwia nam również przewóz nietypowych maszyn, w tym m.in.: bobcatów, meleksów, sprzętu budowlanego i rolniczego oraz koparek. Zadbamy o Twój pojazd i dowieziemy go pod wskazany adres. Wszystko w trosce o zachowanie najwyższych standardów świadczonych usług. Tylko w ten sposób możemy budować pozycję zaufanej pomocy drogowej w Zamościu i okolicach.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia pomocy drogowej, to zachęcamy do niezwłocznego kontaktu z naszym zespołem. Dojedziemy na miejsce i zadbamy o Twoje potrzeby. Razem z nami zaoszczędzisz cenny czas i otrzymasz gwarancję profesjonalnej obsługi. Działamy błyskawicznie przez całą dobę siedem dni w tygodniu.

Miałeś stłuczkę, wypadek, zepsuło Ci się auto na drodze? Nie możesz odpalić silnika, zatrzasnąłeś kluczyki w środku samochodu albo zabrakło Ci paliwa na trasie? Potrzebujesz szybkiej pomocy drogowej lub holowania auta w Zamościu i okolicach? Zadzwoń do nas teraz, pomożemy!

POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI


Malownicza 34, 21-002 Marysin (k. Lublina)

Pomoc 24H / 7 dni w tygodniu
Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia lub nocy.