Pomoc drogowa
autolaweta, holowanie auta
Lubartów i okolice

Pomoc 24H/7

Szybki dojazd na miejsce
Pomoc drogowa 24H / 7 dni

Pomoc drogowa
Awaryjne otwieranie i uruchamianie aut

Awaryjne otwieranie np. sytuacji kiedy kierowca zatrzaśnie w jego wnętrzu kluczyki

Holowanie auta

Laweta lub holowanie aut osobowych. Holujemy samochody ze skrzynią manualną lub ze skrzynią automatyczną

Laweta dla motocykli

Transportujemy motocykle po wypadkach oraz motocykle unieruchomione wymagające przewiezienia w inne miejsce

Odpalanie z Boostera

Silnik nie chce zapalić? Podjedziemy na miejsce i pomożemy uruchomić auto z profesjonalnego boostera

Pomoc drogowa

Pomożemy Ci z transportem auta po wypadku lub kolizji do wskazanego warsztatu, ASO lub na parking

Przewóz nietypowych maszyn

Przewóz nietypowych maszyn specjalistycznych m.in.: meleksów, bobcatów, sprzętu rolniczego czy budowlanego

Prace naprawcze

Oferujemy dojazd do klienta i wykonanie podstawowych prac naprawczych m.in.: wymiana koła, dowiezienie paliwa

Pomoc - wyciąganie auta

Posiadamy sprzęt i niezbędne doświadczenie do wyciągania samochodów z błota, rowów oraz zasp śnieżnych

Holowanie i transport
Lubartów i okolice


Nasza firma świadczy profesjonalne usługi pomocy drogowej w Lubartowie i okolicach. Na bazie wieloletniego doświadczenia zadbamy o Twoje potrzeby i pomożemy Ci w wielu życiowych sytuacjach. To nie tylko wypadki komunikacyjne, ale również nieoczekiwana awaria auta, brak paliwa w baku czy też zatrzaśnięte kluczyki. Odpowiedzią na te wyzwania jest Pomoc Drogowa Przemysław Gołębiowski.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pomoc drogowa 24h przez 7 dni w tygodniu to to, czego oczekują od nas klienci. Staramy się reagować błyskawicznie i niezwłocznie pomóc klientowi w potrzebie. Przygotujemy specjalistyczny sprzęt i dojedziemy pod wskazany przez Ciebie adres. Pomożemy Ci w kontynuacji podróży lub przetransportujemy pojazd do warsztatu mechaniki samochodowej, punktu ASO lub na parking w Lubartowie i okolicach.

  • Szybki czas przyjazdu do 15 minut lub szybciej
  • Konkurencyjne ceny, zero ukrytych opłat
  • Przyjazna atmosfera i profesjonalizm
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Nasi klienci często potrzebują profesjonalnej usługi holowania auta i transportu na autolawecie. Jeżeli przydarzy Ci się wypadek komunikacyjny lub inne losowe zdarzenie, to nie zwlekaj. Wystarczy do nas zadzwonić, a my pojawimy się na miejscu z fachowym wsparciem. Transportujemy pojazdy uszkodzone oraz długotrwale unieruchomione. We flocie przygotowaliśmy sprzęt do przewożenia różnego rodzaju pojazdów, w tym motocykli. Auta z automatyczną skrzynią biegów również nie są dla nas wyzwaniem. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę i zadbamy o bezpieczeństwo Twojego mienia. Doświadczeni eksperci gwarantują najwyższy standard świadczonych usług.

Zdarza się, że Twoje auto ulegnie awarii w trakcie podróży. Na pomoc ruszy Ci nasz zespół mechaników, którzy wykonują podstawowe prace naprawcze z dojazdem do klienta. W wielu sytuacjach umożliwimy Ci kontynuowanie jazdy. Dowozimy m.in. paliwo lub wymieniamy koło. Specjalistyczna flota pozwala nam na świadczenie dodatkowych usług związanych z transportem nietypowych maszyn. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Przewieziemy m.in.: meleksy, koparki, bobcaty, sprzęt budowlany oraz rolniczy.

Jeżeli potrzebujesz fachowego wsparcie w Lubartowie i okolicach, to nie ma na co czekać. Zadzwoń do nas, a my pojawimy się na miejscu tak szybko, jak to możliwe. Zapoznamy się z Twoimi potrzebami i przygotujemy ofertę szytą na miarę. Tylko w ten sposób możemy utrzymać wysoką jakość świadczonych usług i miano zaufanej auto pomocy w województwie lubelskim. Działamy całodobowo przez 7 dni w tygodniu.

Miałeś stłuczkę, wypadek, zepsuło Ci się auto na drodze? Nie możesz odpalić silnika, zatrzasnąłeś kluczyki w środku samochodu albo zabrakło Ci paliwa na trasie? Potrzebujesz szybkiej pomocy drogowej lub holowania auta w Lubartowie i okolicach? Zadzwoń do nas teraz, pomożemy!

POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI


Malownicza 34, 21-002 Marysin (k. Lublina)

Pomoc 24H / 7 dni w tygodniu
Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia lub nocy.