Pomoc drogowa
autolaweta, holowanie auta
Kraśnik i okolice

Pomoc 24H/7

Szybki dojazd na miejsce
Pomoc drogowa 24H / 7 dni

Pomoc drogowa
Awaryjne otwieranie i uruchamianie aut

Awaryjne otwieranie np. sytuacji kiedy kierowca zatrzaśnie w jego wnętrzu kluczyki

Holowanie auta

Laweta lub holowanie aut osobowych. Holujemy samochody ze skrzynią manualną lub ze skrzynią automatyczną

Laweta dla motocykli

Transportujemy motocykle po wypadkach oraz motocykle unieruchomione wymagające przewiezienia w inne miejsce

Odpalanie z Boostera

Silnik nie chce zapalić? Podjedziemy na miejsce i pomożemy uruchomić auto z profesjonalnego boostera

Pomoc drogowa

Pomożemy Ci z transportem auta po wypadku lub kolizji do wskazanego warsztatu, ASO lub na parking

Przewóz nietypowych maszyn

Przewóz nietypowych maszyn specjalistycznych m.in.: meleksów, bobcatów, sprzętu rolniczego czy budowlanego

Prace naprawcze

Oferujemy dojazd do klienta i wykonanie podstawowych prac naprawczych m.in.: wymiana koła, dowiezienie paliwa

Pomoc - wyciąganie auta

Posiadamy sprzęt i niezbędne doświadczenie do wyciągania samochodów z błota, rowów oraz zasp śnieżnych

Holowanie i transport
Kraśnik i okolice


Pomoc Drogowa Przemysław Gołębiowski oferuje profesjonalne usługi w Kraśniku i okolicach. Od lat budujemy pozycję zaufanego partnera, który pomaga klientom nawet w największych kryzysowych sytuacjach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą wsparcia w przypadku: wypadków komunikacyjnych, awarii pojazdu, zatrzaśniętych kluczyków, braku paliwa, rozładowanego akumulatora i innych zdarzeń.

W odpowiedzi na potrzeby klientów oferujemy usługę pomocy drogowej 24h przez 7 dni w tygodniu. Dbamy o to, aby pojawić się na miejscu tak szybko, jak to możliwe. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo i czas naszych klientów. Na bazie wieloletniego doświadczenia proponujemy profesjonalne usługi auto pomocy w przypadku wypadków, kolizji i innych nieoczekiwanych zdarzeń związanych z ruchem drogowych. Na życzenie klienta dostarczymy pojazd do wskazanego punktu ASO, warsztatu mechaniki samochodowej lub na parking w Kraśniku i jego okolicach.

  • Szybki czas przyjazdu do 15 minut lub szybciej
  • Konkurencyjne ceny, zero ukrytych opłat
  • Przyjazna atmosfera i profesjonalizm
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Podstawą naszej działalności jest holowanie auta lub jego przewóz na profesjonalnej autolawecie. We flocie posiadamy sprzęt do bezpiecznego transportu pojazdów ze skrzynią manualną, automatyczną oraz motocykli. Z powodzeniem odholujemy pojazd uszkodzony w wypadku komunikacyjnym lub długotrwale unieruchomiony. W całym procesie dbamy o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa w kontekście mienia klienta oraz innych uczestników ruchu drogowego. Sprawnie i szybko opanujemy niespodziewane sytuacje drogowe.

Nasza firma świadczy szeroki zakres usług specjalistycznych, które zawsze dostosowujemy do potrzeb klienta. Wykonujemy m.in.: podstawowe prace naprawcze, dzięki którym Twój pojazd będzie nadawał się do dalszej eksploatacji. Nasz zespół zadba o dowiezienie Ci paliwa lub też wymianę kół. Rozbudowana flota pozwala nam na przewóz nietypowych maszyn, w tym m.in.: bobcatów, meleksów, sprzętu rolniczego, koparek i innego sprzętu budowlanego. Szczegółowe informacje na ten temat uzyskasz w bezpośrednim kontakcie z naszym przedstawicielem.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem w celu uzyskania pomocy drogowej w Kraśniku i okolicach. Dokładnie zapoznamy się z Twoimi potrzebami oraz sprawnie przygotujemy ofertę. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czas ma znaczenie, dlatego gwarantujemy sprawną reakcję. Działamy przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i wysoki standard świadczonych usług. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Miałeś stłuczkę, wypadek, zepsuło Ci się auto na drodze? Nie możesz odpalić silnika, zatrzasnąłeś kluczyki w środku samochodu albo zabrakło Ci paliwa na trasie? Potrzebujesz szybkiej pomocy drogowej lub holowania auta w Kraśniku i okolicach? Zadzwoń do nas teraz, pomożemy!

POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI


Malownicza 34, 21-002 Marysin (k. Lublina)

Pomoc 24H / 7 dni w tygodniu
Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia lub nocy.