Pomoc - wyciąganie auta z błota, rowu, zaspy


Jako profesjonalna pomoc drogowa świadczymy szeroki zakres usług dla naszych klientów. Posiadamy sprzęt i niezbędne doświadczenie do wyciągania samochodów z błota, rowów oraz zasp śnieżnych. Działamy sprawnie, aby tego typu zdarzenie nie wpłynęło negatywnie na Twoje plany.

Auto w błocie lub rowie? Zadzwoń

Wbrew pozorom utknięcie w błocie, wpadnięcie do rowu lub zaspy śnieżnej to częste zdarzenia drogowe. W takich sytuacjach trudno poradzić sobie we własnym zakresie. Zdecydowanie lepiej postawić na wsparcie profesjonalnej pomocy drogowej, dzięki czemu zredukujesz ryzyko uszkodzenia pojazdu oraz zaoszczędzisz cenny czas. Tego typu usługi świadczymy w województwie lubelskim przez cały rok. Nasza pomoc drogowa dostępna jest całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Jeżeli utkniesz w błocie, rowie lub zaspie, to nie zwlekaj. Zadzwoń, a my pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.

Specjalistyczny sprzęt i doświadczenie

Samochody wyciągamy z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i na bazie wieloletniego doświadczenia. Wszystko po to, aby zadbać o wysoki standard świadczonych usług i bezpieczeństwo całego procesu. Zależy nam na tym, aby wyratowany samochód nadawał się od razu do dalszej eksploatacji. W całym procesie wykorzystujemy wciągarki linowe o dużej mocy. Sposób udzielenia pomocy drogowej zawsze dopasowujemy do danej sytuacji na drodze. Zadbamy o Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług pomocy drogowej w różnych losowych sytuacjach.

SZYBKI DOJAZD NA MIEJSCE
Pomoc drogowa 24H / 7 dni

Miałeś stłuczkę, wypadek, zepsuło Ci się auto na drodze? Nie możesz odpalić silnika, zatrzasnąłeś kluczyki w środku samochodu albo zabrakło Ci paliwa na trasie? Potrzebujesz szybkiej pomocy drogowej lub holowania auta w Lublinie i okolicach? Zadzwoń do nas teraz, pomożemy!

POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI


Malownicza 34, 21-002 Marysin (k. Lublina)

Pomoc 24H / 7 dni w tygodniu
Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia lub nocy.