Odpalanie auta z Boostera


Booster - jak działa

Booster to urządzenie rozruchowe zwane także jump starterem. Swoje działanie opiera na wbudowanej baterii, która stanowi zewnętrzne źródło prądu dla rozładowanego akumulatora.

Naładowany wcześniej Booster podłącza się do akumulatora za pomocą kabli, a następnie uruchamia silnik. Działa na podobnej zasadzie co kable rozruchowe. Jako pomoc drogowa dbamy o to aby wykorzystywane przez nas Boostery spełniały najwyższe rynkowe standardy i były bezpieczne dla Twojego akumulatora.

Świadczymy szeroki zakres usług dla klientów w tym odpalanie z Boostera. Stanowi nieocenione wsparcie w sytuacji gdy z różnych przyczyn akumulator w pojeździe odmówi posłuszeństwa. Booster to urządzenie, które służy do awaryjnego rozruchu samochodu w różnych warunkach.

Booster - rozruch Twojego auta, gdy odmówi posłuszeństwa

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak kłopotliwe mogą być problemy z uruchomieniem silnika w samochodzie. Często powodem tego defektu jest rozładowany akumulator. Traci swoją moc w wyniku niskich temperatur, czy też pozostawienia w aucie włączonej elektroniki.

Jednym ze sposobów na awaryjny rozruch samochodu jest skorzystanie z Boostera. To profesjonalne urządzenie, które stanowi doskonałą alternatywę dla odpalania auta z tzw. kabli, czyli z wykorzystaniem innego samochodu z naładowanym akumulatorem.

Posiadamy najwyższej jakości i sprawdzone Boostery. Przyjedziemy na miejsce tak szybko, jak to możliwe i pomożemy Ci w rozruchu auta. Dzięki temu nie spóźnisz się do pracy, na samolot lub ważne spotkanie.

SZYBKI DOJAZD NA MIEJSCE
Pomoc drogowa 24H / 7 dni

Miałeś stłuczkę, wypadek, zepsuło Ci się auto na drodze? Nie możesz odpalić silnika, zatrzasnąłeś kluczyki w środku samochodu albo zabrakło Ci paliwa na trasie? Potrzebujesz szybkiej pomocy drogowej lub holowania auta w Lublinie i okolicach? Zadzwoń do nas teraz, pomożemy!

POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI


Malownicza 34, 21-002 Marysin (k. Lublina)

Pomoc 24H / 7 dni w tygodniu
Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia lub nocy.