Przewóz nietypowych maszyn


Nasza firma świadczy usługi pomocy drogowej w tym przewóz nietypowych maszyn specjalistycznych m.in.: meleksów, bobcatów, sprzętu rolniczego czy budowlanego.

Przewóz tego typu maszyn wymaga odpowiedniego przygotowania i doświadczenia. To, co wyróżnia naszą firmę na rynku, to szybkość działania i gwarantowana jakość świadczonych usług.

Dbamy o zachowanie najwyższych standardów rynkowych oraz o zadowolenie każdego klienta. Po kontakcie z nami ustalamy możliwie jak najszybszą datę transportu, która jest zgodna z oczekiwaniami klienta.

Co obejmuje przewóz nietypowych maszyn?

Przede wszystkim stawiamy na bezpieczny transport. Gwarantujemy, że po realizacji przewozu sprzęt pozostanie w stanie niepogorszonym, a cały proces odbędzie się bardzo sprawnie. Przewóz maszyn specjalistycznych obejmuje m.in:

  • bobcaty
  • melexy
  • sprzęt rolniczy
  • sprzęt budowlany
  • i inne maszyny

SZYBKI DOJAZD NA MIEJSCE
Pomoc drogowa 24H / 7 dni

Miałeś stłuczkę, wypadek, zepsuło Ci się auto na drodze? Nie możesz odpalić silnika, zatrzasnąłeś kluczyki w środku samochodu albo zabrakło Ci paliwa na trasie? Potrzebujesz szybkiej pomocy drogowej lub holowania auta w Lublinie i okolicach? Zadzwoń do nas teraz, pomożemy!

POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI


Malownicza 34, 21-002 Marysin (k. Lublina)

Pomoc 24H / 7 dni w tygodniu
Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia lub nocy.