Awaryjne otwieranie i uruchamianie aut


Zapraszamy do kontaktu

Wszystko po to, aby zadbać o komfort naszych klientów.

Gwarantujemy szybką i sprawną usługę, a także przyjazną atmosferę i profesjonalizm. Ponadto naszą firmę charakteryzują konkurencyjne ceny i brak ukrytych opłat.

Każdemu z nas może przydarzyć się problem z otworzeniem lub jego uruchomieniem. Poradzenie sobie z nim we własnym zakresie może być kłopotliwe oraz zwiększa ryzyko uszkodzenia pojazdu.

Każda taka sytuacja może być bardzo stresująca, ale na szczęście istnieje skuteczne rozwiązanie tego problemu.

Dlatego powierz to zadanie profesjonalistom! Oferujemy awaryjne otwieranie samochodu bez kluczyka oraz inne usługi związane z uruchomieniem pojazdu.

Awaryjne otwieranie auta - w jakiej sytuacji?

Potrzeba awaryjnego otwierania auta występuje najczęściej w sytuacji kiedy kierowca zatrzaśnie w jego wnętrzu kluczyki.

Inne częste zdarzenia to m.in.: kluczyki pozostawione w bagażniku rozładowany akumulator rozładowany pilot do otwierania pojazdu nie sprawna elektryka samochodu Awaryjne uruchamianie samochodu

Nasza firma świadczy również usługi awaryjnego uruchamiania aut. Najczęściej problem ten spowodowany jest brakiem paliwa lub rozładowanym akumulatorem.

Nasi specjaliści sprawdzą dokładnie wszelkie możliwości oraz zastosują odpowiednio dobraną technikę uruchamiania auta, np. odpalanie z Boostera.

SZYBKI DOJAZD NA MIEJSCE
Pomoc drogowa 24H / 7 dni

Miałeś stłuczkę, wypadek, zepsuło Ci się auto na drodze? Nie możesz odpalić silnika, zatrzasnąłeś kluczyki w środku samochodu albo zabrakło Ci paliwa na trasie? Potrzebujesz szybkiej pomocy drogowej lub holowania auta w Lublinie i okolicach? Zadzwoń do nas teraz, pomożemy!

POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI


Malownicza 34, 21-002 Marysin (k. Lublina)

Pomoc 24H / 7 dni w tygodniu
Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia lub nocy.