Bezgotówkowe holowanie pojazdów


Formalności przy bezgotówkowym holowaniu

Nie musisz przejmować się formalnościami, zajmiemy się współpracą z firmą ubezpieczeniową sprawcy kolizji:

  • przygotujemy Pełnomocnictwo wobec Zakładu Ubezpieczeń celem pokrycia kosztów pomocy drogowej przez ubezpieczyciela z OC sprawcy,
  • wystawimy fakturę za usługę pomocy drogowej, którą wraz z pełnomocnictwem wyślemy do Zakładu Ubezpieczeń.

Bezgotówkowe holowanie pojazdu uszkodzonego to usługa, która pozwala na przewiezienie samochodu lub innego środka pojazdu pokrywając koszty z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku lub kolizji drogowej czyli tego kto doprowadził do zdarzenia drogowego. Oznacza to, że nie musisz płacić za holowanie z własnych środków, a cały proces jest w pełni zorganizowany i koordynowany przez naszą firmę Pomoc drogowa Przemysław Gołębiowski.

W razie wypadku, usługa pomocy drogowej samochodu może być kosztowna i nieprzyjemna dla uczestnika. Nie każdy zdaje sobie sprawę że istnieje usługa, która pozwala na bezgotówkowe holowanie pojazdu, opłacone przez ubezpieczenie OC sprawcy kolizji.

Co to jest bezgotówkowe holowanie pojazdu uszkodzonego?

Bezgotówkowa i szybka kooperacja, a także bezpieczne i sprawne holowanie auta to nasz sposób, by zaspokoić Twoją potrzebę natychmiastowo i profesjonalnie.

Korzyści z bezgotówkowego holowania samochodu

Bezgotówkowa holowanie samochodu oferowane przez naszą firmę jest bardzo pomocne dla poszkodowanego podczas kolizji drogowej lub wypadku, ponieważ:

  • informujemy o prawach, które przysługują,
  • nie ponosić kosztów usługi pomocy drogowej z własnych środków,
  • nie musi negocjować z ubezpieczycielem i martwić się o zapłatę za usługę, nasza firma wykonana to za Ciebie,
  • cała usługa jest zorganizowana i koordynowana przez naszą firmę, co pozwala na szybką i skuteczną pomoc przy przewiezieniu pojazdu do wybranego celu,
  • dbamy by cały proces likwidacji szkody przebiegł bezstresowo.

Czy będziesz musiał udowodnić potrzebę holowania samochodu?

Absolutnie nie. Wszystkie formalności oraz rozliczenie z ubezpieczycielem OC sprawcy za usługę holowania zrobimy za Ciebie. Zależy nam na tym, abyś szybko i bezpiecznie uzyskał pomoc, a samochód został sprawnie przewieziony w wyznaczone miejsce np.: parking samochodów powypadkowych, warsztat samochodowy, miejsce zamieszkania.

SZYBKI DOJAZD NA MIEJSCE
Pomoc drogowa 24H / 7 dni

Miałeś stłuczkę, wypadek, zepsuło Ci się auto na drodze? Nie możesz odpalić silnika, zatrzasnąłeś kluczyki w środku samochodu albo zabrakło Ci paliwa na trasie? Potrzebujesz szybkiej pomocy drogowej lub holowania auta w Lublinie i okolicach? Zadzwoń do nas teraz, pomożemy!

POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI


Malownicza 34, 21-002 Marysin (k. Lublina)

Pomoc 24H / 7 dni w tygodniu
Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia lub nocy.