Pomoc drogowa


Kiedy możesz potrzebować pomocy?

Stłuczka, wypadek lub inne zdarzenia m.in.: zatrzaśnięcie kluczyków w pojeździe, awaria samochodu, brak paliwa, rozładowany akumulator i inne.

Niezależnie od powodu, warto skontaktować się z naszym zespołem.

Inne usługi świadczone przez nasza pomoc drogową:

  • holowanie auta, laweta
  • transport auta do warsztatu, ASO lub na parking (w Lubinie)
  • transport motocykli
  • odpalanie pojazdu z Boostera
  • przewóz nietypowych maszyn
  • awaryjne otwieranie i uruchamianie aut

Świadczy profesjonalną pomoc drogową w różnych sytuacjach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu możemy wykonywać szeroki zakres usług z tym związanych.

Pomoc drogowa - wsparcie 24h

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że różne nieoczekiwane sytuacje związane z autem zdarzają się przez całą dobę. Jesteśmy na to przygotowani.

Staramy się dotrzeć na miejsce tak szybko, jak to możliwe. Pracujemy przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nasze usługi świadczymy w Lublinie i okolicach, a czas przyjazdu to już tylko 15 minut lub mniej.

Gwarantujemy przyjazną atmosferę oraz profesjonalizm przy zachowaniu wysokiej skuteczności działania. Oferujemy atrakcyjne cen oraz brak ukrytych opłat.

SZYBKI DOJAZD NA MIEJSCE
Pomoc drogowa 24H / 7 dni

Miałeś stłuczkę, wypadek, zepsuło Ci się auto na drodze? Nie możesz odpalić silnika, zatrzasnąłeś kluczyki w środku samochodu albo zabrakło Ci paliwa na trasie? Potrzebujesz szybkiej pomocy drogowej lub holowania auta w Lublinie i okolicach? Zadzwoń do nas teraz, pomożemy!

POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI


Malownicza 34, 21-002 Marysin (k. Lublina)

Pomoc 24H / 7 dni w tygodniu
Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia lub nocy.