Holowanie auta


Holowanie auta to jedna z podstawowych usług które świadczymy na co dzień. Dbamy o to, aby zapewnić bezpieczny i sprawdzony transport aut w różnych sytuacjach.

W sytuacji gdy auto odmówi posłuszeństwa lub ulegnie awarii, podczas wypadków lub stłuczek komunikacyjnych autoholowanie jest niezbędne.

Każdorazowo dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb klienta i danej sytuacji. We współpracy stawiamy na pełen profesjonalizm i utrzymanie wysokiego standardu usług. Pomaga w tym nasze wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku oraz zrozumienie potrzeb klientów.

Nasi specjaliści dostępni są przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dokładają wszelkich starań, aby dotrzeć na miejsce zdarzenia tak szybko, jak to możliwe.

Laweta lub holowanie

W ramach usług pomocy drogowej oferujemy lawetę lub holowanie aut osobowych. Posiadamy niezbędny sprzęt, który poradzi sobie z różnego typu pojazdami. Rodzaj transportu pojazdu dostosowujemy do danej sytuacji oraz potrzeb klienta.

Holujemy samochody ze skrzynią manualną lub ze skrzynią automatyczną. Z naszej pomocy możesz skorzystać nie tylko podczas wypadku lub awarii pojazdu. Wielu naszych klientów potrzebuje sprawnego przewozu samochodów z punktu A do punktu B.

SZYBKI DOJAZD NA MIEJSCE
Pomoc drogowa 24H / 7 dni

Miałeś stłuczkę, wypadek, zepsuło Ci się auto na drodze? Nie możesz odpalić silnika, zatrzasnąłeś kluczyki w środku samochodu albo zabrakło Ci paliwa na trasie? Potrzebujesz szybkiej pomocy drogowej lub holowania auta w Lublinie i okolicach? Zadzwoń do nas teraz, pomożemy!

POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI


Malownicza 34, 21-002 Marysin (k. Lublina)

Pomoc 24H / 7 dni w tygodniu
Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia lub nocy.