Pomoc drogowa
autolaweta, holowanie auta
Krasnystaw i okolice

Pomoc 24H/7

Szybki dojazd na miejsce
Pomoc drogowa 24H / 7 dni

Pomoc drogowa
Awaryjne otwieranie i uruchamianie aut

Awaryjne otwieranie np. sytuacji kiedy kierowca zatrzaśnie w jego wnętrzu kluczyki

Holowanie auta

Laweta lub holowanie aut osobowych. Holujemy samochody ze skrzynią manualną lub ze skrzynią automatyczną

Laweta dla motocykli

Transportujemy motocykle po wypadkach oraz motocykle unieruchomione wymagające przewiezienia w inne miejsce

Odpalanie z Boostera

Silnik nie chce zapalić? Podjedziemy na miejsce i pomożemy uruchomić auto z profesjonalnego boostera

Pomoc drogowa

Pomożemy Ci z transportem auta po wypadku lub kolizji do wskazanego warsztatu, ASO lub na parking

Przewóz nietypowych maszyn

Przewóz nietypowych maszyn specjalistycznych m.in.: meleksów, bobcatów, sprzętu rolniczego czy budowlanego

Prace naprawcze

Oferujemy dojazd do klienta i wykonanie podstawowych prac naprawczych m.in.: wymiana koła, dowiezienie paliwa

Pomoc - wyciąganie auta

Posiadamy sprzęt i niezbędne doświadczenie do wyciągania samochodów z błota, rowów oraz zasp śnieżnych

Holowanie i transport
Krasnystaw i okolice


Pomoc Drogowa Przemysław Gołębiowski oferuje swoje usługi m.in. w Krasnymstawie i okolicach. Znani jesteśmy z szybkiego działania i ze wspierania klientów nawet w najbardziej kryzysowych sytuacjach. Pomożemy Ci po wypadku komunikacyjnym, zatrzaśnięciu kluczyków w aucie czy też po awarii pojazdu. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.

Jako pomoc drogowa 24h przez 7 dni w tygodniu dbamy o to, aby pojawić się na miejscu zdarzenia tak szybko, jak to możliwe. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci mogą potrzebować naszej pomocy o różnej porze dnia i nocy. Usługi wykonujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i specjalistyczny sprzęt. Podstawą naszej działalności jest holowania aut oraz ich transport na autolawecie. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd pod wskazany adres w Krasnymstawie i okolicach.

  • Szybki czas przyjazdu do 15 minut lub szybciej
  • Konkurencyjne ceny, zero ukrytych opłat
  • Przyjazna atmosfera i profesjonalizm
  • Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Nasza flota pozwala na transport pojazdów ze skrzynią biegów manualną i automatyczną. Dzięki temu przygotowaliśmy kompleksową ofertę dla naszych klientów. Dedykowana laweta do motocykli umożliwia nam przewiezienie tego rodzaju pojazdów po wypadkach lub długotrwale unieruchomionych. Cały proces przebiega zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Dbamy o zabezpieczenia mienia klienta oraz o jego komfort. Działamy sprawnie, aby auto jak najszybciej znalazło się w rękach specjalistów, którzy wykonają niezbędne naprawy. Zależy nam na tym, aby zdarzenie drogowe miało możliwie najmniejszy negatywny wpływ na Twoje plany.

W naszym zespole znajdują się mechanicy, którzy są w stanie wykonać podstawowe prace naprawcze. Dzięki temu pomagamy kierowcom w kontynuowaniu podróży, o ile to możliwe. Dowieziemy Ci brakujące paliwo, wymienimy koło lub też otworzymy zatrzaśnięte auto. Dodatkowo posiadamy sprzęt, dzięki któremu przewieziemy nietypowe maszyny, w tym: sprzęt rolniczy i budowlany, koparki, bobcaty i meleksy. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę współpracy i wykonamy usługę z troską o zachowanie najwyższych standardów rynkowych.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Pomożemy Ci w wielu życiowych sytuacjach. Razem z nami poradzisz sobie ze zdarzeniami drogowymi oraz zaoszczędzisz cenny czas i nerwy. Staramy się działać błyskawicznie, stąd też świadczymy usługi całodobowo przez siedem dni w tygodniu.

Miałeś stłuczkę, wypadek, zepsuło Ci się auto na drodze? Nie możesz odpalić silnika, zatrzasnąłeś kluczyki w środku samochodu albo zabrakło Ci paliwa na trasie? Potrzebujesz szybkiej pomocy drogowej lub holowania auta w Krasnystawie i okolicach? Zadzwoń do nas teraz, pomożemy!

POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI


Malownicza 34, 21-002 Marysin (k. Lublina)

Pomoc 24H / 7 dni w tygodniu
Jesteśmy dostępni o każdej porze dnia lub nocy.